Witaj świecie!

Rok temu zajęłam się makramą dla zabawy i dla przyjemności, a także trochę w ramach arteterapii ;-D Żeby nie myśleć o pandemii, braku pracy i.t.p. Przyznam szczerze, że nie sądziłam, że rok później nie tylko nadal będę robić makramy, nadal będzie pandemia, nadal nie będzie pracy, ale też będę otwierać sklep online i sprzedawać swoje makramy.

Tak to jest: człowiek sobie coś planuje, o czymś marzy, czegoś jest pewien, a o czym innym w ogóle nie myśli, a życie po prostu pisze swoje własne scenariusze.

Można z tym walczyć, obrażać się, martwić, dołować i wkurzać. Ale można też czerpać z nowych sytuacji ile się da i traktować je jako wyzwanie i przygodę. Tak wiem, to zdanie ładnie brzmi, ale nie zawsze tak prosto jest się przystosować. Nie myślcie, że osiągnęłam taki zen, że nie ma we mnie żadnych negatywnych emocji. Zdecydowanie nie! Ale staram się je jakoś oswajać i koncentrować na tych dobrych. Nie zawsze się udaje, ale grupa wsparcia jest na tyle mocna, że na ogół z mniejszym lub większym entuzjazmem idę do przodu. Czasami w podskokach, czasami powłócząc nogami, ale DO PRZODU.

Ta strona to jeden z większych skoków na przód. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Oglądajcie, komentujcie i piszcie w komentarzach, co myślicie. Na pewno trzeba będzie coś poprawić, ulepszyć. Każda opinia będzie cenna i brana pod uwagę.

W sklepie macie możliwość zamówić makramy, które są dostępne od ręki, ale jest też sporo ozdób dostępnych na zamówienie. Ponad to, każda makrama może być wykonana w innym kolorze  dopasowanym do Waszych gustów. Mogę też zmienić wymiary, dorobić jakieś detale, które Wam się marzą, czyli po prostu dopasować makramę do Waszych ideałów.

W tym celu wystarczy, że się ze mną skontaktujecie i omówimy szczegóły!

ZAPRASZAM!!!